TENABLE — ВИРОБНИК РІШЕНЬ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ВРАЗЛИВОСТЯМИ, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ БЛИЗЬКО 44 000 ОРГАНІЗАЦІЙ ПО ВСЬОМУ СВІТУ


ЧОМУ ОБИРАЮТЬ TENABLE ?

Frost & Sullivan: Global Vulnerability Management Market, 2021 

Компанія Tenable отримала найвищий рейтинг у галузі керування вразливостями за зростання та інновації, 2021 Frost Radar (TM).

IDC Market Share Report 

IDC Tenable третій рік поспіль визнається лідером ринку керування вразливостями за даними IDC. 

The Forrester Wave™ 

Tenable є лідером у Forrester WaveTM: рішення для забезпечення безпеки промислових систем керування (ICS), за четвертий квартал 2021 року.

ПОВНА ВИДИМІСТЬ ПОВЕРХНІ АТАКИ З ПРОДУКТАМИ TENABLE

Платформа Tenable Cyber ​​Exposure Management надає вам всю інформацію, дослідження та дані, необхідні для виявлення слабких місць по всій вашій поверхні атаки, незалежно від її складності, у хмарі та локально.

Illustration

Це провідне on-premise рішення для керування вразливостями. Забезпечує єдиний огляд усієї поверхні атаки, використовуючи активні сканери, агенти, пасивний моніторинг мережі.
Завантажити Datasheet

Illustration

Платформа управління ризиками, що допомагає організаціям отримати уявлення про сучасну поверхню атак, спрямувати зусилля на запобігання ймовірним кібератакам і точно передати інформацію про кіберризики для підтримки оптимальної ефективності бізнесу.

Illustration

Рішення для розуміння та оцінки кіберрисків по всій організації для прийняття стратегічних рішень. Порівняння показників ефективності керування вразливостями з конкурентами у галузі.

Illustration

Рішення захисту кожного кроку від коду до хмари. Забезпечує виявлення та усунення недоліків безпеки в рамках концепції Infrastructure as Code.

Illustration

Рішення для захисту Active Directory та переривання шляхів атаки. Забезпечує виявлення прихованих слабких місць у конфігураціях Active Directory та основних проблем, що впливають на безпеку AD.
Завантажити Datasheet

Illustration

Легке, масштабоване та автоматизоване сканування вразливостей для веб-застосунків. Надає просту та швидку оцінку веб-додатків та сайтів з високим рівнем автоматизації, що скорочує обсяг роботи вручну.

Illustration

Рішення для керування зовнішньою поверхнею атаки (EASM), що визначає, які активи та сервіси вашої організації мають доступ до Інтернету та можуть бути доступні ззовні для зловмисників  Завантажити Datasheet

Illustration

(Pro/Expert) рішення, що найбільш широко використовується в галузі для оцінки вразливостей, допомагає зменшити поверхню атаки вашої організації та забезпечити відповідність вимогам.

Illustration

Хмарна платформа, що забезпечує керування вразливістю традиційної IT-інфраструктури.

Illustration

Рішення для захисту промислової системи керування (ICS), керування вразливостями та контролю конфігурації, що максимально підвищує безпеку та надійність серед операційних технологій (OT).
Завантажити Datasheet

ПОРТФОЛІО ПРОДУКТІВ TENABLE

● Від 65 активів
● Традиційні IT-активи, Сучасні IT-активи
● Можна додавати модулі для безпеки веб-програм та PSI ASV

● Від 5 веб-додатків (сайтів)
● Безпечне сканування
● OWASP Топ 10 ризиків
● Охоплення веб-додатків на HTML5 та AJAX
● Сканування API
● Модуль, інтеграція з платформою управління вразливістю

Від 65 активів ● Традиційні IT-активи, Сучасні IT-активи ● Забезпечує оцінку критичності активів та можливості порівняльного аналізу

● Від 300 хмарних ресурсів ● Хмарна безпека ● Безпека від моменту збору до моменту виконання інфраструктури як коду ● Виправлення коду

● Містить у собі: Tenable Vulnerability Management, Tenable Web App Scanning, Tenable Cloud Security, Tenable Identity Exposure, Tenable Lumin● Цілісне уявлення про безпеку організації● Аналіз шляхів атак● Інвентаризація активів● Управління зовнішньою поверхнею атаки

● Від 100 активів
● Традиційні IT-активи, ОТ-активи
● У комплекті з T.sc для перегляду активів IT та OT

● Від 500 IP-адрес
● Традиційні IT-активи
● Для клієнтів, які воліють розгортання та керування локально
● Має можливості розширення до рішення
Tenable sc+, яке включає сканування в реальному часі, додаткові метрики кіберрисків та сканування зовнішньої поверхні атаки.

● Від 300 користувачів
● SaaS або локальне рішення
● Безперервне сканування Active Directory
● Пошук загроз та помилкових конфігурацій
● Виявлення атак у режимі реального часу
● Розслідування інцидентів


● Необмежену кількість IP● Сканування вразливостей● Аудит конфігурації● Оновлення вразливостей у режимі реального часу● Налаштовані звіти● Підтримка спільноти● Сканування зовнішньої поверхні атаки● Можливість додавання доменів● Сканування Infrastructure as Code● 500 встановлених політик сканування


● Необмежена кількість IP● Сканування вразливостей● Аудит конфігурації● Оновлення вразливостей у режимі реального часу● Налаштовані звіти● Підтримка спільноти

матеріалИ

 • icon

  Video

ПОЛЕГШЕННЯ ПОВСЯКДЕННИХ ЗАВДАНЬ ЗА РАХУНОК ГНУЧКОСТІ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ TENABLE.SC+ Ч1

Ви дізнаєтесь про те, як Tenable реалізували гнучкість та функціональність, яка справді допомагає досягати кращих результатів при менших зусиллях.  

 • icon

  Video

ПОЛЕГШЕННЯ ПОВСЯКДЕННИХ ЗАВДАНЬ ЗА РАХУНОК ГНУЧКОСТІ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ TENABLE.SC+ Ч2

В цьому відео розказуємо, як рішення Tenable.sc+ аналізує вразливості і активи організації та визначає їхній ступінь ризику. Дізнайтеся в деталях, як пріоритезувати вразливості та зміцнювати вашу програму безпеки, щоб бути ефективнішими та результативнішими в зменшенні ризиків.

 • icon

  Video

ПРОАКТИВНИЙ ЗАХИСТ З TENABLE: ЯК ПЕРЕДБАЧИТИ ПОТЕНЦІЙНІ ШЛЯХИ АТАК НА ACTIVE DIRECTORY

Illustration

Захист Active Directory (AD) – це життєво важлива потреба для будь-якої організації, що використовує цю службу для контролю та захисту доступу до мережевих ресурсів. Ми провели вебінар, де розібрали стратегію захисту на базі рішення Tenable Identity Exposure, яка може значно посилити захист AD. 

 • icon

  Article

ЗАХИСТ ACTIVE DIRECTORY: ЯК УНИКНУТИ ПОШИРЕНИХ ПОМИЛОК ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ СТІЙКІСТЬ ДО АТАК

Illustration

Active Directory вже 21 рік залишається найкращим рішенням для керування ідентифікацією та доступом. Фактично, технологія від Microsoft майже не змінилася за цей час. І це добре відомо не лише адміністраторам, а й зловмисникам. 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ / ДЕМО / ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

Спасибо!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Can't send form.

Please try again later.

BAKOTECH – офіційний дистриб'ютор Tenable в Україні, Азербайджані, Грузії, Вірменії, Молдові та країнах Центральної Азії.

Контакти

+380 44 273 3333
moc.hcetokab%40elbanet

Слідкуйте за оновленнями:

Підпишіться, щоб отримати унікальні новини